• 605 965 271

Zde můžete vkládat vaše ohlasy, náměty a zkušenosti s naší hudební školičkou Yamaha pro děti. Vždy uveďte prosím vaše jméno a email, abychom mohli reagovat na váš názor, bude-li třeba. Email nebude nikde jinde zveřejněn ani předán třetím stranám a bude sloužit výhradně ke komunikaci mezi vámi a naší školou Yamaha pro děti.

 

3 komentáře

 • Herotová Králová 2.7.2015 at 14:56

  Chtěla bych moc poděkovat paní Šubertové za krásné hodiny i rady, které mi jako mamince malého neposedy předala. Náš neposeda nevydržel sedět celou lekci a stále objevoval okolí, na radu paní ředitelky jsem se pro něj vydávala, s láskou ho vracela do kroužku mezi ostatní a výsledek je tady. Náš neposeda po pár hodinách začal spolupracovat a řekla bych, že si lekce s radostí užívá. Je radost pozorovat jeho reakce na hudbu, okolí… Moc děkuji za takový báječný kroužek.

  Odpovědět

 • Veronika Filipcová 13.2.2016 at 19:59

  Se synem jsme k paní Marcelce Stachové chodili dva roky. Když jsme začínali bylo mu 1,5 roku. Po prvním půlroce jsem to chtěla vzdát. Syn ještě nedokázal udržet pozornost, pořád odbíhál a vyrušoval. Já jsem z hodin odcházela zničená. Vy jste mě podpořila a přesvědčila, že mám vydržet. A opravdu se to po pár hodinách zlomilo. Syn začal spolupracovat. Ve dvou letech dokázal sám od sebe vyslabikovat a zároveň vyťukat slovo. Od dvou let krásně mluví. Umí nazpaměť několik písniček. Ve školce se v kolektivu neměl problém adaptovat. Jsem přesvědčená, že je to výsledek Vašich hodin za které děkuji. Veronika Filipcová

  Odpovědět

 • Romana Sapetová 15.2.2016 at 21:43

  Ráda bych se s Vámi podělila o zážitek ze zápisu do 1. třídy, kde moje obě děti předvedly skvělou hudební show. Bez ostychu si sedli před učitele, kteří hráli na různé hudební nástroje a zpívali lidové písničky a začali sami hrát na připravené bubínky i dřívka. Syn 2 roky a dcera 6 let tak ukázali, že hudbu a zpěv opravdu milují a nenechali se vyvést z rytmu ani při hromadné hře s ostatními dětmi. Učitelé i přihlížející rodiče jen nevěřícně sledovali, jak hlavně syn nejmenší ze všech, silně a pravidelně bubnuje – střídá ruce i hraje obouruč a ještě si do toho tanečně poskakuje. Samozřejmě jsme řekli, že už od miminek navštěvují Yamahu a doma taky pořád hrají a zpívají. Je vidět, že investice do jejich hudebního vzdělání se vyplatila a celá naše rodina je velice ráda, za ty společně strávené chvilky, které nás všechny velice obohatily. Děkujeme paní Šubertové i ostatním lektorkám za skvěle odvedenou práci.

  Odpovědět

Leave a Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress