• 605 965 271

403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

Partneři

Hudba, zpěv, tanec osvobuzují. Hrát na nějaký nástroj je snem mnohých z nás. Nepropásněte šanci u svého dítěte a poraďte se o vhodném nástroji nejen pro něj, sebe, partnera či kamaráda u odborníků. Využijte VIP vstupu na www.muzikant.cz, kde zadejte stejné “jméno” i “heslo”=yamahaprodeti. Solidní ceny u muzikantů tělem i duší.


Mou velkou radostí je focení a to především focení dětí už od toho nejmenšího věku. Vaše ratolesti samostatně či společně s Vámi ráda vyfotím ve svém malém ateliéru anebo v přírodě. Nabízím možnost focení s různou sezonní tématikou po domluvě i pro větší skupinku maminek (3 a více) za výhodnější cenu. K focení Vám ráda zapůjčím čelenky, šaty, košile a další rekvizity.  Bližší informace na facebooku.


Přáním každého rodiče je dát svému dítěti to nejlepší. Vyznat se ve spoustě “zaručených” rad, co má kdy dítě umět, jaká aktivita je pro něj v kojeneckém věku vhodná, není vždy snadné. Děkujeme zkušené dětské fyzioterapeutce, paní Evě Michálkové za její skvělé školení, které nám poskytla v dubnu 2012 a za podporu našich programů jako smysluplných podnětů pro rozvoj dětské psychomotoriky a inteligence. Svým laskavým přístupem může poradit také Vám:

www.fyzioterapie-michalkova.cz


Hrát fér, žít férově s ohledem na přírodu i ostatní obyvatele planety. Podívejte se na:

www.ferovamoda.cz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress