• 605 965 271

403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

Yamaha Class Lenka Šubertová

Naše hudební programy spojují několik aktivit do uceleného celku:

rytmizace písní i básní (rytmus je nezbytnou potřebou lidské bytosti, vždyť pravidelnost životních cyklů je základní podmínkou  harmonického rozvoje osobnosti.

pohyb (ztvárnění písní i skladeb vážné hudby). Rytmizujeme s malými míčky, ovebaly, gymboly, padákem. Vedeme děti ke scénickému vyjádření vážné hudby, tančíme…Děti ztrácejí stud a nebojí se projevit své emoce :-) Používáme babyhandling-systém cvičení, které napomáhají rozvoji koordinace, rovnováhy a rozvoji chůze.

hra na základní Orffovy nástroje (dřívka, rolničky činelky, bubínky, maracas a mnohem více…)

výtvarná činnost (rozvoj fantazie při dokončování obrázků v našich barevných leporelech-u dětí od 1,5 roku)

To vše za doprovodu líbivých melodiíí současných, či skladeb našich i zahraničních klasiků.

Každá lekce rozpracovává téma ze života dětí dle jejich věku. Naše metodiky se zaměřují na rozvoj “kognitivní schopnosti”, tedy vlastnosti, kdy děti dokáží kreativně přiřazovat věci do celků.

Naprostá většina dětí má přirozený dostatek schopností, tedy hudebního sluchu,  tonálního cítění, hudební paměti a představivosti, předpokladů k hudební tvořivosti a rovněž i vrozený smysl pro rytmus.

Rozvíjením rytmického cítění při rytmických hudebních činnostech rozvíjíme nejen hudební schopnosti dítěte, ale i jeho bystrost vnímání, koncentrabilitu, jemnou motoriku a neurosvalovou koordinaci.

Hudba podporuje řečové předpoklady. Správné vedení k rytmu dokáže eliminovat řečové vady.

Pro práci s našimi nejmenšími -od 4 měsíců věku se neustále vzděláváme a spolupracujeme s dětskou fyzioterapeutkou a dětskou logopedkou.

Naše lektorky přistupují ke každému klientovi s láskou a porozuměmím. Respektujeme Váš přístup k dítěti jako rodiče. Na každou lekci s Vámi se pečlivě připravujeme a těšíme!

Hudba jako láska na celý život, kvalitní vyplnění volného času Vašich dětí

K výuce používáme výhradně metodiku shodnou s ostatními hudebními školami Yamaha v ČR a SR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress