• 605 965 271

403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.
 • Říj
  20

  Time: 9:30 - 14:00

  Location: Porubská Myslivna

  AKCE SE KONÁ!!!

  V sobotu 20.10.2018 se s námi můžete vydat na procházku lesem pod VŠB po vyznačené trase s úkoly pro děti. Na konci trasy si budou moci vytvořit papírového ptáčka a získají odměnu.

  Nebojte se počasí, máme rezervovanou celou Myslivnu,  venku budou k dispozici dvě ohniště. Spolu s teplým oblečením to bude jistě vydařená akce.

  Sraz je u parkoviště před Technologickým parkem VŠB (konečná autobusů č. 20.37.40.47) od 9:30 do 10:30h (poté na startu již nikdo nebude, ale trasa zůstane vyznačena).

  Cíl je u restaurace “Myslivna”, kde bude hořet táborák, s možností opečení vlastních párků-vemte s sebou!, zakoupení svařeného vína, čaje a dalších pochutin, pro děti uvaří v Myslivně dobrou polívečku-vývar (cca 50 porcí).

  Pokud rádi pouštíte draky, vemte je s sebou a připojte se k naší drakiádě na poli, kolem kterého stezka povede.

  Startovné pro dítě je 50,-Kč  a hradí se u startu.

  Rodiče s malými Robátky, která ještě nevyužijí úkoly na cestě, zveme rovněž alespoň k procházce lesem bez startovného. Rádi Vás uvidíme i mimo školu:-)
  Akce se bude konat za “slušného počasí”, tedy bez velkého deště,  hustého sněžení a pod…Aktuální info, zda akce proběhne, sledujte prosím v Pá večer a So ráno na webových stránkách. Teplé oblečení každopádně s sebou!

  Zúčastnit se mohou nejen žáci Hudební školy Yamaha, ale také Vaši kamarádi a známí. Prosíme Vás o nezávazné přihlášení POČTU DĚTÍ v systému Auksys:

  https://www.yamahaprodeti.auksys.cz/yamaha/jednorazove.php?id=1

  Jak se akce vydařila loni se podívejte zde:

  https://subertovayamaha.rajce.idnes.cz/Myslivna_-_21._10._2017/

  Na setkání s Vámi se těší Lenka Šubertová a kolektiv lektorů.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress