• 605 965 271

403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

Vánoční vystoupení žáků z MC Klokan v Kopřivnici:

V Út 18.12. od 16:00h vystoupily čtyři skupinky od Robátek po První krůčky k hudbě 2. Fotky naleznete ZDE (jméno=subertova,heslo=yamaha)

Předvánoční vystoupení žáků z Bejbáčku v Orlové:

V Pá 23.11. od 16:15h proběhlo krásné vystoupní dětí z Orlovského Bejbáčku. Fotky naleznete ZDE (jméno=subertova,heslo=yamaha)

Podzimní procházka s Yamahou:

V So 20.10. jsme pořádali tradiční procházku pro rodiny s dětmi lesem za VŠB v Ostravě. Děti na vyznačené trase sbíraly zatoulaná zvířatka, z kterých si v cíli na Myslivně dotvořily krásný obrázek. Odměna byla sladká, nálada výrobná, počasí babího léta bezchybné. Nechyběl oheň, vůně párků a dobroty pana domácího. Děkujeme všem rodinám za krásný den. Na fotky se můžete podívat ZDE (jméno=subertova,heslo=yamaha)

Vystoupení mimoostravských žáků:

Týden plný vystoupení zahájila Kopřivnice v Út 12.6. v DDM. Děti pod vedením Evy Moudré a Míši Raškové pracovaly skvěle. Skupinka starších žáků Prvních krůčků k hudbě docházejících již druhým rokem sklidila opravdový aplaus. Diváci byli jejich výkony opravdu mile překvapeni.

Ve Čt 14.6. vystupovaly skupineky Robátek a Prvních krůčků k hudbě v sále DDM Orlová. Žáčci spolu s rodiči předvedli pod vedením Míši Kovářové své dovednosti získané za celý rok výuky. Obecenstvo mohlo sledovat rostoucí úspěchy dětí a bylo znát, že všichni tatínkové, babičky či dědečkové jsou na malé hudebníky opravdu pyšní.

V Pá 15.6. končili školní rok vystoupením také žáččci Prvních krůčků k hudbě v Karviné, v nádherném sále ZŠ Školská, opět pod vedením Míši Kovářové. Většina dětí má za sebou již více než dva roky docházky, proto bylo znát, že si svůj zasloužený úspěch opravdu užívali.

Vystoupení ostravských žáků na Ranči v Hlučíně:

V neděli 20.5. od 9:30 do cca 18h úspěšně proběhl den plný vystoupení ostravských žáků na Dětském ranči v Hlučíně. Pro letošní ročník jsme připravili bohatší program a vylepšili technické zázemí. Děkujeme všem, kteří svým vystoupením přispěli k vytvoření báječné atmosféry a také všem, kteří se přišli podívat a svým potleskem vystupující odměnili. Počasí nám přálo, vystupující i přihlížející odcházeli spokojeně naladěni.

Fotky naleznete ve fotogalerii ZDE.

Pro inspiraci se můžete podívat na fotogalerii z akce v minulém roce ZDE.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress